Průvodce posilováním
břišních svalů


Cviky na břicho  >  Procvičí i namasírují. To dnes umí posilovače břišních svalů!

Procvičí i namasírují. To dnes umí posilovače břišních svalů!

Speciální posilovače břišních svalů jsou vychytané pomůcky, s nimiž stačí „kamarádit“ pět minut denně, a máte perfektně procvičené bříško, pas a ještě zpevněná záda.

Posilovačů břišních svalů existuje více druhů. Všechny efektivně zpevňují spodní, horní, střední i boční břišní svaly, jsou cenově dostupné a v domácnosti dobře skladovatelné. 

Jeden z nich však vyniká ještě něčím: má pohyblivé válce pro relaxační masáž. Je to AB Perfect, originální masážní a posilovací stroj na břicho a záda od InSPORTline. Jeho silná ocelová konstrukce dobře podpírá krk a záda, která jsou při cvičení zároveň masírována. Umožňuje tedy mnohem zdravější posilování břišních svalů, při kterém je právě technika provedení tak důležitá. 

AB Perfect

„Cvičení na tomto stroji vám přinese zvýšení kondiční vytrvalosti. Pravidelný trénink podporuje hubnutí a posílení kardiovaskulární systému,“ říká trenér InSPORTline Petr Kopřiva.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 31. 1. 2014


Další novinky

Trik pro efektivní zkracovačky

Zkracovačky jsou skvělé pro posílení horní části břišních svalů, často však nadměrně namáhají krční páteř. Poradíme vám, jak tento oblíbený cvik na břicho provádět efektivně.

1. 8. 2016

všechny novinky