Průvodce posilováním
břišních svalů


Cviky na břicho  >  Procvičí i namasírují. To dnes umí posilovače břišních svalů!

Procvičí i namasírují. To dnes umí posilovače břišních svalů!

Speciální posilovače břišních svalů jsou vychytané pomůcky, s nimiž stačí „kamarádit“ pět minut denně, a máte perfektně procvičené bříško, pas a ještě zpevněná záda.

Posilovačů břišních svalů existuje více druhů. Všechny efektivně zpevňují spodní, horní, střední i boční břišní svaly, jsou cenově dostupné a v domácnosti dobře skladovatelné. 

Jeden z nich však vyniká ještě něčím: má pohyblivé válce pro relaxační masáž. Je to AB Perfect, originální masážní a posilovací stroj na břicho a záda od InSPORTline. Jeho silná ocelová konstrukce dobře podpírá krk a záda, která jsou při cvičení zároveň masírována. Umožňuje tedy mnohem zdravější posilování břišních svalů, při kterém je právě technika provedení tak důležitá. 

AB Perfect

„Cvičení na tomto stroji vám přinese zvýšení kondiční vytrvalosti. Pravidelný trénink podporuje hubnutí a posílení kardiovaskulární systému,“ říká trenér InSPORTline Petr Kopřiva.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 31. 1. 2014


Další novinky

7 důvodů, proč mít doma balanční podložku Dome Advance

Balanční podložka inSPORTline Dome Advance je geniální pomůcka pro cviky na břicho, celkový fitness trénink i rehabilitaci. Má 2 přídavná madla pro maximální variabilitu cviků, základnu z tvrzeného PVC a vyrábí se ze zdravotně nezávadných materiálů.

16. 2. 2016

všechny novinky